mobile-icon

Bize ulaşın! 0 212 945 96 20

İADE VE İPTAL ŞARTLARI

c) Rezervasyon Sistemi Değişiklik ve İptal Kuralları;


Hizmet talebinin 24 saatten önceki iptal taleplerinde;

c1- Hizmet Alan, onayladığı hizmet talebini rezervasyon saatinden 24 saat öncesine kadar info@elemangonder.net adresine e-mail göndererek veya telefon yolu ile ulaşarak gün veya saatini değiştirebilir veya iptal edebilir.


Hizmet talebine 24 saatten az bir süre kala iptal taleplerinde;

(c2) Eleman yönlendir e ait olan yönlendirme ücreti sitede hizmet veren kişilerin kendi ücretleri dışındadır. Hizmet talep eden müşterilere eleman önlendirmesi yapıldı ise bu hizmet bedeli hizmet talep eden / alan kişiden Türk ceza kanunu 5237 sayılı kanun gereği "Doğrudan hükmedilen para cezası" uygulanıp hizmet ücret bedeli tahsil edilecektir.
(c3) Hizmet başlamamasına rağmen hizmet vermek isteyen kişinin hizmet vermek amacıyla adreste saatinde hazır bulunması durumunda hizmet alan kişiden ek olarak hizmet veren kişinin harcamış olduğu yol parası talep edilebilir.
(c4) İş iptali, Web Sitesi üzerinden bildirilen iletişim yollarıyla yazılı olarak veya telefon yolu ile yapılmalıdır.d) Hizmet Bedeli İadesi/Cayma Hakkının Kullanılması

Hizmet Alan kişi hizmet başlangıç saatinden 24 saat öncesine kadar hizmet almaktan vazgeçebilir. Bu durumda alacağı hizmet bedelini ödemek zorunda değildir fakat site tarafından kendisine verilmiş olan yönlendirme hizmet bedelinin iadesini talep edemez.
• Hizmet Bedeli İadesi ilgili Hizmet Veren tarafından yapılacaktır. Hizmet Bedeli elemangonder.net den talep edilemez. Elemangonder yalnızca aşağıdaki hallerde ilgili ücretin iadesi için işbirliği yaptığı ödeme kuruluşuna talimat verecektir:
• Elemangonder Hizmet Veren ve Hizmet Alan arasında ödeme, indirim veya iade gibi konulara ilişkin doğabilecek anlaşmazlıklarda hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.
• Online Ödeme Sistemi seçeneği dışındaki ödeme vasıtaları ile ödemesi yapılmış Hizmetlerde ücret iadesi, Hizmet Veren tarafından doğrudan yapılmaktadır.
Elemangonder, Hizmet Veren ve Hizmet Alanlar arasında hizmet iptal, indirim veya ücret iade koşulları gibi konulara ilişkin olarak doğabilecek anlaşmazlıklarda hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.